Kurumsal Çözüm Ortağınız!

Mars Makine, zorlaşan rekabet ortamında sizlere rahat bir nefes aldırmak için yenilikçi hizmet anlayışı ile 2018 yılında Ankara’da kurulmuştur.

UV Baskı, Lazer Kesim, Lazer Markalama makineleri, bu makinelerin yedek parça/sarf malzemelerinin tedariki, satışı ve satış sonrası teknik servis hizmetini vermek amacı ile kurulan Mars Makine 2019 yılında müşteri talepleri doğrultusunda Pusula Danışmanlık firması ile ortaklık sağlamıştır.

İşletmelerin makine teçhizat alımlarında devlet desteklerinden yararlanmalarını sağlamak ve rekabet güçlerini artırmak için yapılan bu ortaklık müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımızda sağlam adımlarla ilerlememize ışık tutmaktadır.

2021 yılında Yerli Malı Belgesi‘ni alan firmamız makine ve teçhizat alımlarında %90’a kadar hibe ve KDV istisnası (%0) avantajı sunmaktadır.

Üretime ve Ülkeye destek.

Mars Makine üretimi ve büyümeyi destekler. Yatırımlarını bu hedef doğrultusunda yaparak uv baskı, lazer kesim ve lazer markalama makinelerini almak isteyen müşterilerine rekabet etme, büyüme ve kurumsal kimlik oluşturma konularında profesyonel hizmet sunar.