Mars Makine

Lazer kesim ve kazıma makineleri ve fiber lazer markalama makineleri fiyatları çeşitlilik göstermekle beraber 60W 60x40cm çalışma alanı olan FBY40 lazer kesim makinemiz 2021 yılının Mart ayı itibari ile en ürün gamımızın en ekonomik modeli olmakla beraber oldukça performanslı bir üründür.

Stoklarımızda ev ve ofislerde kullanılabilecek makinelerden, sanayi tipi lazer kesim makinelerine kadar pek çok ürünümüz mevcuttur. Lazer gücü ve çalışma alanı arttıkça, lazer kesim ve markalama makinelerininde fiyatları değişkenlik göstermekte.

Lazerpol olarak tüm satışa sunduğumuz makinelerin fiyatlarını, fotoğraf ve videolarını, teknik detaylarını web sitemizde yayınlamakta ve güncellemekteyiz. Sitemizde (Lazer Kesim Makineleri) bölümünden tüm CO2 tüplü lazer kesim ve kazıma makinelerinin fiyatlarına ulaşabilirsiniz. (Lazer Markalama Makineleri) bölümünden ise fiber, co2 cam tüplü ve uv lazer markalama makinesi fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Firma politikası olarak yıllardır müşterilerimiz için en iyi performans gösterecek makineyi en uygun fiyatlarla, yedek parça ve teknik servis desteği avantajlarıyla satışa sunmak için çalışmaktayız.

Share:

2 Comments

  1. Lazer Kesim Makinası 13 Eylül 2022

    Harika bilgilendirme için teşekkür ederim. Lazer kesim makinası konusunda kafamdaki soru işaretleri de kaybolmuş oldu.

  2. ShawntuM 28 Ağustos 2023

Leave a Comment

Your email address will not be published.